İl Müdürlüğü

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Telefon 0 362 231 37 00
Faks 0 362 233 21 63
KEP Adresi samsun@gthb.hs01.kep.tr

Birimler

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Hukuk Birimi
Sivil Savunma Birimi 0362 2313700/266 ozdemir.sabri@tarimorman.gov.tr
Döner Sermaye Saymanlığı 0362 2313700/274 yildizengin@tarimorman.gov.tr

İlçe Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Alaçam 0 362 622 00 68 0 362 622 00 87 mehmet.gures@tarimorman.gov.tr - alacam@tarimorman.gov.tr
Asarcık 0 362 791 20 23 0 362 791 36 10 sefer.girisen@tarimorman.gov.tr - asarcik@tarimorman.gov.tr
Atakum 0 362 437 00 77 0 362 407 00 22 yener.gunay@tarimorman.gov.tr - atakum@tarimorman.gov.tr
Ayvacık 0 362 811 40 61 0 362 811 40 80 baris.padem@tarimorman.gov.tr - 55.ayvacik@tarimorman.gov.tr
Bafra 0 362 543 10 91 0 362 543 10 92 dursunahmet@tarimorman.gov.tr - bafra@tarimorman.gov.tr
Canik 0 362 238 40 14 0 362 238 40 15 galip.baykal@tarimorman.gov.tr - canik@tarimorman.gov.tr
Çarşamba 0 362 833 10 51 0 362 833 12 10 osman.akman@tarimorman.gov.tr - carsamba@tarimorman.gov.tr
Havza 0 362 714 10 79 0 362 714 58 36 husamettin.ilhan@tarimorman.gov.tr - havza@tarimorman.gov.tr
İlkadım 0 362 435 99 93 0 362 230 33 01 fevzi.calisici@tarimorman.gov.tr - ilkadim@tarimorman.gov.tr
Kavak 0 362 741 30 43 0 362 741 30 28 ergin.tas@tarimorman.gov.tr - kavak@tarimorman.gov.tr
Ladik 0 362 771 30 10 0 362 771 30 14 kemal.aydin@tarimorman.gov.tr - ladik@tarimorman.gov.tr
Ondokuzmayıs 0 362 511 20 04 0 362 511 20 04 gul.mehmet@tarimorman.gov.tr - 19mayis@tarimorman.gov.tr
Salıpazarı 0 362 821 21 13 0 362 821 21 13 niyazi.ozdal@tarimorman.gov.tr - salipazari@tarimorman.gov.tr
Tekkeköy 0 362 256 06 59 0 362 256 06 59 bekir.ozturk@tarimorman.gov.tr - tekkekoy@tarimorman.gov.tr
Terme 0 362 876 10 22 0 362 876 64 37 tuncay.demir@tarimorman.gov.tr - terme@tarimorman.gov.tr
Vezirköprü 0 362 647 10 58 0 362 647 17 20 selman.karakaya@tarimorman.gov.tr - vezirkopru@tarimorman.gov.tr
Yakakent 0 362 611 27 92 0 362 611 25 06 mustafa.kokduman@tarimorman.gov.tr - yakakent@tarimorman.gov.tr

Şube Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0 362 234 04 74 0 362 234 04 85 55.gidayem@tarimorman.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0 362 233 91 17 0 362 233 91 17 55.bus@tarimorman.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü 0 362 231 30 83 0 362 231 30 83 55.haysag@tarimorman.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0 362 231 30 83 0 362 231 30 83 55.bsu@tarimorman.gov.tr
Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü 0 362 233 89 06 0 362 435 85 49 55.atta@tarimorman.gov.tr
Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü 0 362 233 89 06 0 362 435 85 49 55.cmybs@tarimorman.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0 362 233 22 91 0 362 233 91 15 55.kko@tarimorman.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0 362 233 22 90 0 362 233 22 90 55.ktv@tarimorman.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0 362 233 25 08 0 362 233 21 63 55.imi@tarimorman.gov.tr

Sosyal Tesisler

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Misafirhane 0362 2313700/330
Yemekhane 0362 2313700/326
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kılıçdede mah. Abdülhakhamit cad. No:5 55060 İlkadım/SAMSUN Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Telefon : 0362 231 37 00 (3 hat) Faks : 0362 233 21 63 E-Posta : nail.kirmaci@tarimorman.gov.tr / samsun@tarimorman.gov.tr KEP : samsun@gthb.hs01.kep.tr
''