6.1.2017 / Gösterim Sayısı : 267

Hayvan Hastalık ve Zararlıları ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

#Hayvan Hastalık ve Zararlıları ile Mücadele Toplantısı Yapıldı

                Hayvan Hastalık ve Zararlıları ile Mücadele Programı kapsamında düzenli olarak yapılan yıllık değerlendirme toplantısı, bu yıl 29.12.2016 tarihinde Samsun İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Müdür V. Nail KIRMACI, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Bekir Karaosmanoğlu, İlçe Müdürlüğü ve Şube Müdürlüğünde görevli veteriner hekimler katıldı.  

                Söz konusu toplantıda 2016 yılında yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2017 yılı programını hakkında bilgi verildi.

                İl Müdür V. Nail KIRMACI, toplantıda yapmış olduğu konuşmada; Hayvan hastalıkları ile mücadele ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, aşılama çalışmaları ve program hedefinin % 95 seviyelerinde gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti bildirerek Şube Müdürü ve emeği geçen tüm personele teşekkürlerini iletti.

                Toplantı Şube Müdürü Bekir Karaosmanoğlu'nun 2016 yılı Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü çalışmaları hakkında yapmış olduğu sunumun ardından, Şube Müdürlüğü personelinin hayvan sağlığı, hayvan hareketleri, veteriner hizmetleri, hayvancılık desteklemeleri hakkındaki sunumları ile tamamlandı. 

''