Şube Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0 362 234 04 74 0 362 234 04 85 55.gidayem@gthb.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0 362 233 91 17 0 362 233 91 17 55.bus@gthb.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü 0 362 231 30 83 0 362 231 30 83 55.haysag@gthb.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0 362 231 30 83 0 362 231 30 83 55.bsu@gthb.gov.tr
Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü 0 362 233 89 06 0 362 435 85 49 55.taad@gthb.gov.tr
Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü 0 362 233 89 06 0 362 435 85 49 55.aes@gthb.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0 362 233 22 91 0 362 233 91 15 55.kko@gthb.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0 362 233 22 90 0 362 233 22 90 55.ktv@gthb.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0 362 233 25 08 0 362 233 21 63 55.imi@gthb.gov.tr

İlçe Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Alaçam 0 362 622 00 68 0 362 622 00 87 mehmet.gures@gthb.gov.tr alacam@gthb.gov.tr
Asarcık 0 362 791 20 23 0 362 791 36 10 sefer.girisen@gthb.gov.tr asarcik@gthb.gov.tr
Atakum 0 362 437 00 77 0 362 407 00 22 yener.gunay@gthb.gov.tr atakum@gthb.gov.tr
Ayvacık 0 362 811 40 61 0 362 811 40 80 baris.padem@gthb.gov.tr 55.ayvacik@gthb.gov.tr
Bafra 0 362 543 10 91 0 362 543 10 92 dursunahmet@gthb.gov.tr bafra@gthb.gov.tr
Canik 0 362 238 40 14 0 362 238 40 15 galip.baykal@gthb.gov.tr canik@gthb.gov.tr
Çarşamba 0 362 833 10 51 0 362 833 12 10 osman.akman@gthb.gov.tr carsamba@gthb.gov.tr
Havza 0 362 714 10 79 0 362 714 58 36 husamettin.ilhan@gthb.gov.tr havza@gthb.gov.tr
İlkadım 0 362 435 99 93 0 362 230 33 01 ali.gozugul@gthb.gov.tr ilkadim@gthb.gov.tr
Kavak 0 362 741 30 43 0 362 741 30 28 ergin.tas@gthb.gov.tr kavak@gthb.gov.tr
Ladik 0 362 771 30 10 0 362 771 30 14 alper.basturk@gthb.gov.tr ladik@gthb.gov.tr
Ondokuzmayıs 0 362 511 20 04 0 362 511 20 04 gul.mehmet@gthb.gov.tr 19mayis@gthb.gov.tr
Salıpazarı 0 362 821 21 13 0 362 821 21 13 niyazi.ozdal@gthb.gov.tr salipazari@gthb.gov.tr
Tekkeköy 0 362 256 06 59 0 362 256 06 59 icabi.cagan@gthb.gov.tr tekkekoy@gthb.gov.tr
Terme 0 362 876 10 22 0 362 876 64 37 tuncay.demir@gthb.gov.tr terme@gthb.gov.tr
Vezirköprü 0 362 647 10 58 0 362 647 17 20 erdem.kilinc@gthb.gov.tr vezirkopru@gthb.gov.tr
Yakakent 0 362 611 27 92 0 362 611 25 06 mustafa.kokduman@gthb.gov.tr yakakent@gthb.gov.tr
Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Kılıçdede mah. Abdülhakhamit cad. No:5 55060 İlkadım/SAMSUN Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Telefon : 0362 231 37 00 (3 hat) Faks : 0362 233 21 63 E-Posta : nail.kirmaci@tarim.gov.tr/samsun@tarim.gov.tr
''